Zagłębie sportu, dla atletów i amatorów kanałów sportowych

Zagłębie sportu to nic innego jak nowo powstały blog o tematyce związanej z aktywnością fizyczną przeznaczony zarówno dla osób, które w swoim trybie dobowym znajdują chwilę na minimum sportu (nawet jeśli dotyczy to morderczego biegu na poranny autobus czy, z perspektywy kanapowej z ciężarkiem pilota w jednej ręce, na bieżąco śledzenie ramówki kanałów sportowych, chroniąc niczym rycerze w bawełnianej zbroi-podkoszulku lepszą połówkę przed zniewalającą mocą seriali, bądź co gorsza! połowem szklanych noży polecanych przez brzuchatych szefów kuchni Zakupów M…. )
Jeżeli należysz do choć jednej ze wskazanych osobowości aktywów bądź po prostu jesteś spragniony oderwania od sportowej codzienności jaką oferują i reklamowe slogany, świetnie trafiłeś!

Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym, jaki dystans musiałeś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś, stamtąd gdzie byłeś

Żarty, żartami, teraz na poważnie. Uwielbiam sport, i zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym kieruję się zasadą, że gra się po to, żeby wygrać (jakkolwiek demonicznie to nie brzmi). Oczywiście chodzi przede wszystkim o zachowanie wysokich standardów zasad fair play, ale jeżeli nagrodą ma być chociażby satysfakcja z podjętych starań, trudu i zaangażowania, to ja w to wchodzę!

Na łamach tego bloga chciałbym przedstawić sport, nie tylko od strony blasku stadionowych reflektorów czy też z perspektywy najwyższych miejsc podium przez pryzmat medali czy pucharów gigantów w szczerozłotej oprawie. Oczywiście wielkich triumfatorów również nie zabraknie, jednak, jeśli jeszcze o tym nie wiecie, pozwólcie więc że będę sprawcą burzącym filary waszego świata, każde miejsce na podium wybrukowane jest staraniami i morderczą pracą innych, wielkich sportowców, pomocników, dobrych duchów-cieni, których klubowym zadaniem jest stwarzanie warunków sprzyjających do osiągnięcia zwycięstwa.

Bez ograniczeń pod względem dyscyplin, bez moralnych czy stronniczych ukłonów. Zagłębie sportu czas odsłonić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>